Home  |  Kontakt  |  Mapa dojazdu  |  Login     
X
Użytkownik
Hasło

STUDIUJ W WOŁOWIE - ROK AKADEMICKI 2017/2018 OTWARTY


 

21 października 2017 r w Powiatowym Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018.  Uroczystość miała charakter organizacyjny, rok oficjalnie został otwarty - wspólnie rozpoczynamy kolejny rozdział. Jest to czas gromadzenia wiedzy, podnoszenia kompetencjii zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych.

 

Spotkanie inaugurujące odbyło się w minioną sobotę w sali konferencyjnej Powiatowego Centrum Edukacji. Poza uroczystym otwarciem roku akademickiego, miało na celu przekazanie studentom wszelkich informacji dotyczących Studiów Podyplomowych oraz Studiów Magisterskich, realizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacji, we współpracy z Wyższą Szkołą Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Warszawie.

 

Studentów powitała Pani Krystyna Adaśko – Dyrektor PCEiPPP w Wołowie.
Nawiązując do misji i wyzwań, przybliżyła słuchaczom zarówno samą Uczelnię, jak również sprawy organizacyjne. Rozpoczynający się rok akademicki jest trzecim rokiem realizowania Studiów Podyplomowych w Powiecie Wołowskim.  Jak podkreśliła Pani Krystyna Adaśko –Przed Centrum kolejne wyzwanie – mianowicie rozpoczynamy studia Licencjackie
i Magisterskie i z wielkim zapałem podejmiemy się tego przedsięwzięcia.


Proces rekrutacji na studia nie został jeszcze zamknięty, osoby zainteresowane mogą jeszcze składać niezbędne dokumenty. W sprawach organizacyjnych i rekrutacji zapraszam
do kontaktu: Katarzyna Fęglerska tel. 71/389-21-00 wew.24.

Rozpoczynając wspólnie z Państwem rok akademicki 2017/2018 życzymy sukcesów i dobrych zmian.
Wszystkim Słuchaczom składamy życzenia udanych poszukiwań ścieżek własnego rozwoju oraz służymy pomocą w ich odnajdywaniu. Nasze motto – Studiuj w Wołowie :)

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                  Katarzyna Fęglerska

 

PCEiPPP w Wołowie

 

Data dodania: 2017-10-27 Powrót do góry