Home  |  POCZTA  |  Kontakt  |  Mapa dojazdu  |  Login     
X
Użytkownik
Hasło

DIAGNOZA POTRZEB ŚRODOWISKA OŚWIATOWEGO


Szanowni Państwo

jak co roku Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie prowadzi diagnozę potrzeb a także zbiera informacje na temat działalności Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wołowie, Biblioteki Pedagogicznej w Wołowie oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie i w Brzegu Dolnym.

Celem badania jest podsumowanie działań realizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej w Wołowie oraz diagnoza potrzeb niezbędna do opracowania nowej oferty edukacyjnej dostosowanej do Państwa potrzeb na rok szkolny 2019/2020.

W trosce o zapewnienie właściwej jakości świadczonych przez nas usług, przekazujemy Państwu ankietę skierowaną do dyrektora szkoły/placówki  oraz ankietę do nauczycieli szkoły/placówki. Badania prowadzone nieprzerwanie od 14 stycznia do 15 marca 2019r.

Dokumenty do pobrania:
- pismo przewodnie - pobierz
- ankieta dyrektorzy - pobierz
- ankieta nauczyciele - pobierz
- ankieta ppp instytucje - pobierz
- ankieta ppp - uczniowie

Pragniemy poznać Państwa opinię dotyczącą dotychczasowej współpracy w zakresie wypracowanej przez pracowników merytorycznych oferty edukacyjnej oraz zbadać potrzeby edukacyjne pracowników Państwa placówki. Za dotychczasową współpracę oraz wszystkie przekazane informacje, uwagi i sugestie - serdecznie dziękujemy.

                                                                                                                  

        Z poważaniem

Dyrektor PCEiPPP w Wołowie

Krystyna Adaśko

 

 

Data dodania: 2019-02-15 Powrót do góry