Home  |  POCZTA  |  Kontakt  |  Mapa dojazdu  |  Login     
X
Użytkownik
Hasło

Sieć Współpracy i Samokształcenia Psychologów, Pedagogów, Logopedów


 

Drodzy Psycholodzy, Pedagodzy, Logopedzi,


W związku z przedłużającą się pracą zdalną nauczycieli, postanowiliśmy skontaktować się z Państwem drogą elektroniczną, aby w tym niecodziennym czasie zaoferować wsparcie, dalszą współpracę oraz wymianę doświadczeń w ramach Sieci Współpracy i Samokształcenia Psychologów, Pedagogów oraz Logopedów. Każdy z nas stanął obecnie w obliczu wyzwań dotąd nieznanych, dotyczy to także aktualnego sposobu pracy. Niektóre pytania i wątpliwości wciąż pozostają bez odpowiedzi. Jednak próbując stawić czoła aktualnej, niecodziennej sytuacji, szukamy jak najlepszych sposobów, by tak jak do tej pory, wspierać się doświadczeniem i doskonalić swoje kompetencje. 

W związku z tym, że ostatnia nasza Sieć miała być kontynuacją szkolenia dotyczącego pracy nauczyciela z dzieckiem ze spektrum autyzmu, proponujemy Państwu zapoznanie się z bezpłatnymi webinariami ze strony internetowej www.metis.pl, gdzie znajdą Państwo wykłady zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych nauczycieli, pracujących z dziećmi autystycznymi.

Ponadto polecamy także darmowy webinar „Wszystko rozumie ale nic nie mówi”:

https://agnieszkakapron.pl/produkt/wszystko-rozumie-ale-nic-nie-mowi-webinar/

a także publikacjęOne są wśród nas” Dziecko z Autyzmem i Zespołem Aspergera w szkole i przedszkolu ( dostępną do bezpłatnego pobrania w Bibliotece Cyfrowej ORE) http://bc.ore.edu.pl/dlibra/docmetadata?id=196

Do większości z Państwa mamy adresy e-mail, na które również otrzymali Państwo od nas wiadomość.

W razie pytań, wątpliwości lub chęci wymiany doświadczeń pozostajemy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy również do odwiedzania naszej strony internetowej: www.wolowpce.pl, gdzie znajdą Państwo ciekawe artykuły oraz kontakty do wszystkich pracowników naszej Poradni.

 

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy dużo zdrowia,

 

Alina Grejner – psycholog  (e-mail: alina.grejner.pppwolow@gmail.com)

Katarzyna Stróżyk – pedagog (e-mail: katarzyna.strozyk.pppwolow@gmail.com) 

Magdalena Zielińska-Stec – logopeda 
(e-mail:magdalena.zielinska.stec.pppwolow@gmail.com)

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Wołowie

Data dodania: 2020-04-21 Powrót do góry