Home  |  POCZTA  |  Kontakt  |  Mapa dojazdu  |  Login     
X
Użytkownik
Hasło

Oferta Wydawnictwa MAC EDUKACJA


Szanowni Państwo!

Proponuję zapoznać się z ofertą wydawnictwa MAC Edukacja. Zaplanowaliśmy w kwietniu wspólne spotkanie z przedstawicielem tego wydawnictwa, jednak ze względu na pandemię i zawieszenie zajęć w szkole, nie doszło ono do skutku.

W związku z nadzwyczajną sytuacją, chcąc usprawnić pracę zdalną z uczniami, wydawnictwo dało nam  do dyspozycji cyfrową wersję swoich podręczników i zeszytów ćwiczeń.

Poniżej umieszczam link do flibooków wszystkich przedmiotów nauczania na poziomie szkoły podsyawowej:

https://www.mac.pl/flipbooki

Szukając potrzebnej publikacji możecie Państwo skorzystać z podziału na cykle i klasy.
Jeden link prowadzi bezpośrednio do jednego materiału.

Niezbędny fragment możecie udostępnić bezpośrednio swoim uczniom, np. za pośrednictwem dziennika elektronicznego, mailem lub komunikatorem w jednym z serwisów społecznościowych.

Aby ułatwić zdobywanie wiedzy i sprawić, aby była ona atrakcyjna, angażująca również  w warunkach domowych, podjęto w wydawnictwie MAC Edukacja decyzję o udostępnieniu bezpłatnie bogatej biblioteki zasobów interaktywnych Mozabook – nauczycielom, rodzicom, uczniom.


Dlaczego warto się zarejstrować i korzystać z Mozabooka?


1.Mozabook to m.in. ponad aż 1800 animowanych modeli 3D, wiele scen pozwala uczniom  na wirtualny spacer.

2. Nauczyciele i uczniowie mogą tworzyć swe prezentacje i wzbogacać je dostępnymi w mediatece interaktywnymi plikami 3D, filmami edukacyjnymi, zdjęciami, gotowymi zadaniami lub własnymi plikami.

3. MozaBook to bogactwo zasobów nauczania, takich jak: aplikacje tematyczne, gry i modele 3D, obejmujących wszystkie przedmioty – od zerówki po klasy maturalne, przykuwających uwagę uczniów i ułatwiających zrozumienie treści nauczania. Z oprogramowania można korzystać również na tabletach z systemem IOS i Android oraz laptopach z systemem Windows.

3. Udostępnione bezpłatnie bogate zasoby sprawią, że nauka sprawi wiele radości, a poprzez zabawę wprowadzi uczniów w świat edukacji, bez względu na to, gdzie obecnie się znajdują.

3. Aby otrzymać kod aktywacyjny na bezpłatny dostęp do 30.06.2020 prosimy wypełnić  formularz.

Dołącz do licznej grupy @ktywni na Facebooku –zespół MAC  publikuje tam porady, jak korzystać z interaktywnych zasobów https://www.facebook.com/groups/MacAktywni/

 

                     Pozdrawiam i zachęcam do skorzystania z ciekawej oferty

             doradca metodyczny  nauczania języka polskiego – Danuta Haller

 

Data dodania: 2020-05-13 Powrót do góry