Home  |  POCZTA  |  Kontakt  |  Mapa dojazdu  |  Login     
X
Użytkownik
Hasło

Spotkanie z prof. Markiem Kaczmarzykiem pt. “Dlaczego tak trudno jest być dobrym nauczycielem?”


 

Szanowni Państwo,

już dziś (15.10) odbędzie się spotkanie z prof. Markiem Kaczmarzykiem pt. “Dlaczego tak trudno jest być dobrym nauczycielem?” Startujemy o godzinie 18:30. Spotkanie potrwa do godziny 20:00 i jest dla Państwa bezpłatne. Poniżej najważniejsze informacje.

Jak zalogować się na spotkanie?
1. Prosimy o wejście w link: KLIKNIJ TUTAJ
https://konferencje.edu-akcja.pl/webinar-prof-k...
2. Prosimy o wpisanie swojego adresu email, przez który logują się Państwo do naszej platformy szkoleń online.
3. Prosimy o kliknięcie przycisku “Zaloguj się”.
Logowania można dokonać od godziny 18:00

Przebieg spotkania
Spotkanie podzielone będzie na dwie części: część wykładowa oraz sesja pytań i odpowiedzi, podczas której będzie możliwość zadawania pytań w czasie rzeczywistym (na czacie). Będzie również możliwość pobrania zaświadczenia potwierdzającego udział w wydarzeniu.

Słowo wstępu od prof. Marka Kaczmarzyka
Jeśli hasło „EDUKACJA JEST RELACJĄ” ma być drogowskazem, to w dyskusji na ten temat nauczycielowi trzeba poświęcić tyle samo uwagi, co jego uczniom. Wrażliwość, empatia, zdolność do zrozumienia ucznia, to cechy kluczowe w naszym zawodzie. Ich obecność powoduje jednak przeciążenie mózgu społecznego, czego skutkiem może być spadek kompetencji w tym zakresie i cały szereg mechanizmów obronnych. Brak dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo psychiczne nauczyciela może także prowadzić do choroby.

Serdecznie zapraszam
prof. Marek Kaczmarzyk

Będzie nam miło, jeśli zechcą nas Państwo poinformować, czy są zainteresowani i planują uczestniczyć w najbliższym spotkaniu z prof. Kaczmarzykiem. Wystarczy wejść TUTAJ i oddać swój (anonimowy) głos. Jeśli już Państwo to uczynili, dziękujemy i do zobaczenia.

Z wyrazami szacunku,
w imieniu zespołu programu EduAkcja
Piotr Sobolewski


https://www.edu-akcja.pl/profKaczmarzyk
https://www.facebook.com/programeduakcja

Data dodania: 2020-10-15 Powrót do góry