SPOTKANIE ORGANIZACYJNE ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021
17 października 2020 roku tj., sobota
sala konferencyjna Powiatowego Centrum Edukacji
i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie
ul. T. Kościuszki 27.
Ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii COVID-19, spotkanie będzie miało charakter zamknięty z podziałem na kierunki studiów.
PROGRAM :
8.00- 9.00 studenci semestru zimowego ( luty 2020)
– wszystkie kierunki
9.00- 10.00 studenci kierunku Organizacja pomocy społecznej
10.00- 11.00 studenci kierunków pedagogicznych, kierunków administracyjnych i pozostałych
11.00- 12.00 studenci kierunków dydaktycznych
12.00- 13.00 studenci kierunków pedagogiki specjalnej
13.00-14.00 studenci studiów licencjackich, magisterskich,
jednolitych -5 letnich magisterskich
Podczas spotkania, które będzie miało charakter indywidualnej rozmowy
z Państwem omówione zostaną sprawy organizacyjne roku akademickiego 2020/2021, harmonogram zajęć, zaliczenia praktyk zawodowych, egzaminu dyplomowego itp.
Wszyscy studenci zrekrutowani w Ośrodku w Wołowie zostali wprowadzeni do systemu informatycznego PROAKADEMIA.
Każdy z Państwa otrzymał w emailu login i hasło dostępu do indywidualnego konta studenta, w związku z powyższym prosimy o wydrukowanie umowy w 2 egzemplarzach, podpisanie i przywiezienie na spotkanie w sobotę, celem przekazania do podpisu władzom Instytutu Studiów Podyplomowych.
JEDNOLITE STUDIA MAGISTERSKIE NA KIERUNKU
PRAWO
Szkoła Główna Krajowa w Warszawie, będąca jedną z uczelni współpracujących z Powiatoweym Centrum Edukacji; decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego otrzymała uprawnienia do prowadzenia jednolitych studiów magisterskich na kierunku prawo (decyzja w załączeniu). Przesyłam Państwu dokumenty rekrutacyjne na studia wraz ze szczegółowym opisem oferty uczelni w tym zakresie. Prawo jest kierunkiem jednolitym magisterskim i trwa 5 lat. Prowadzonym w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym wspomaganym kształceniem na odległość (e-learning) – zmniejszona liczba obowiązkowych zjazdów w siedzibie Uczelni do 2 w semestrze, wykłady stricte akademickie są częściowo wspomagane przez platformę zdalnego nauczania; pozostałe kształcenie – ćwiczenia, warsztaty, laboratoria odbywają się już w bezpośrednim kontakcie z dydaktykiem.
Zalety studiów niestacjonarnych o profilu praktycznym wspomaganych kształceniem na odległość:
studenci uczą się zawodu pod okiem wykwalifikowanej kadry praktyków – którzy na co dzień łączą wiedzę teoretyczną z wykonywaną pracą zawodową, dzięki czemu nabędą niezwykle cenne umiejętności praktyczne (np. pisanie pism procesowych) pożądane obecnie podczas odbywania każdej z aplikacji;
- studenci odbywają trzy miesiące niezwykle cennych praktyk zawodowych w różnych instytucjach (kancelarie adwokackie, radcowskie, notarialne, sądy, prokuratury), podczas których poznają warsztat każdego zawodu prawniczego;
- najniższe czesne na rynku! Czesne to tylko 2000 zł za I i II semestr, a za kolejne semestry 2200 zł. Możliwość płatności ratalnej ( 5 rat w semestrze);
- tylko 2 obowiązkowe zjazdy warsztatowe w siedzibie uczelni w semestrze;
- wykłady akademickie wspomagane e-learningiem;
- studenci przystępują do EGZAMINÓW dwa razy w roku w sesji zimowej (koniec lutego) i letniej (początek lipca). Egzaminy odbywają się w warszawie.
Dokumenty do pobrania:
Decyzja o nadaniu uprawnień – pobierz
Kwestionariusz osobowy – pobierz
Oferta edukacyjna – pobierz